IATI

IATI Monday Business Meeting – 20.11.2017 r.

Serdecznie zapraszamy na dziewiąte spotkanie pt. IATI Monday Business Meeting (IATI MBM) organizowanego we współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc oraz Centrum Transferu Technologii PK, które odbędzie się w dniu 20.11.2017 r. na platformie wirtualnej Stowarzyszenia Poldoc. Spotkanie związane będzie z mobilnością oraz rozwojem kariery młodych naukowców. Przedstawione zostaną na nim możliwości pozyskiwania funduszy na projekty B+R oraz uzyskania dofinansowania na wyjazdy zagraniczne skierowane do młodych polskich naukowców np. w ramach Działania Marie Skłodowskiej- Curie w Programie HORIZON 2020.

Celem spotkania jest:

  • umożliwienie nawiązania i zacieśnienia współpracy pomiędzy naukowcami;
  • zapoznanie uczestników z aktualnymi konkursami i pomoc w doborze optymalnych źródeł finansowania wspierających tworzenie lub wdrożenie innowacyjnych rozwiązań;
  • wspieranie rozwoju karier doktorskich w sektorach zarówno publicznym jak i prywatnym;
  • zaprezentowanie możliwości programów stypendialnych polskich i międzynarodowych;
  • promocja planowanych i realizowanych projektów naukowych i rozwiązań możliwych do komercjalizacji, a także potencjału dydaktycznego i zaplecza laboratoryjnego partnerów IATI.

Przewidywane są krótkie prezentacje i dyskusja, a następnie indywidualne spotkania i rozmowy. 

 

PROGRAM

12.00-12.15 Otwarcie spotkania: Joanna Kulczycka – Dyrektor Biura IATI, Justyna Makuch-Świtalska – Prezes Stowarzyszenia PolDoc
12.15-12.30Justyna Makuch-Świtalska – Stowarzyszenie PolDoc – „Wielopłaszczyznowe wsparcie karier naukowych na uczelni i poza nią”
12.30-12.45 Dyskusja
12.45-13.00 Anna Armuła – RPK CTT PK – „Możliwości wsparcia międzynarodowej mobilności naukowców”
13.00-13.15 Dyskusja
13.15-13.30 Piotr Krzyżewski- „Współpraca biznesu z nauką przy aktywnym udziale funduszy typu venture capital”
13.30-13.45 Dyskusja

Zapraszamy wszystkich pasjonatów nauki, którzy nie boją się wyzwań. Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Dla osób zgłoszonych na wydarzenie przygotowane jest zestawienie aktualnych konkursów dla młodych naukowców oraz doktorantów! Zapisy na webinarium przyjmowane są do 15.11.2017!

LINK DO ZAPISÓW

 

Kontakt:

Agnieszka Czaplicka, e-mail: agnieszka.czaplicka@iati.pl, tel: 12 617 59 95

 

Partnerzy

Facebook