IATI

Własność intelektualna w innowacyjnej gospodarce. Startupy w świecie innowacji

XII międzynarodowe sympozjum pt.: „Własność intelektualna w innowacyjnej gospodarce. Startupy w świecie innowacji”

Urząd Patentowy RP serdecznie zaprasza na XII międzynarodowe sympozjum pt.: „Własność intelektualna w innowacyjnej gospodarce. Startupy w świecie innowacji „, które odbędzie się w dniach 1-2 września 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie.

Przedsięwzięcie jest organizowane we współpracy ze Światową Organizacją Własności Intelektualnej, Ambasadą Izraela w Polsce, Agencją Rozwoju Przemysłu S.A., Akademią Górniczo-Hutniczą, Uniwersytetem Jagiellońskim, Politechniką Krakowską, Politechniką Świętokrzyską, Politechniką Wrocławską oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.

Sympozjum adresowane jest do przedsiębiorców, w szczególności przedstawicieli startupów, rektorów oraz pracowników naukowych polskich i zagranicznych uczelni, przedstawicieli urzędów patentowych państw członkowskich Europejskiej Organizacji Patentowej, reprezentantów administracji centralnej i regionalnej, a także instytucji zajmujących się problematyką transferu technologii i zarządzania innowacjami.

Udział w sympozjum jest bezpłatny. Rejestracja oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie.

http://www.uprp.pl/o-wydarzeniu/Menu45,764,29,index,pl/

Partnerzy

Facebook