IATI

Mazowieckie seminarium gospodarcze: Eksportuj do Izraela – 30 marca 2023 – Zaproszenie

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że 30 marca br., w godz. 10:00 – 14:30, w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie planowane jest Mazowieckie seminarium gospodarcze: Eksportuj do Izraela.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Misją Handlową Ambasady Izraela w Polsce, we współdziałaniu z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa oraz Narodowym Centrum Badań i Rozwoju z udziałem Polsko-Izraelskiej Izby Handlowej w Tel Awiwie – pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Celem seminarium jest przedstawienie przedsiębiorcom informacji dotyczących uwarunkowań prawnych, administracyjno-gospodarczych i logistycznych oraz praktycznych rozwiązań związanych z procesem eksportu produktów do Izraela.

Pod tym względem, biorąc pod uwagę krajowe zdolności gospodarcze, w katalogu perspektywicznych sektorów na tym rynku wskazuje się:

produkcję rolno-spożywczą,

– branżę kosmetyczną,

– producentów mebli,

– producentów ubrań dziecięcych i zabawek,

– producentów elektroniki,

– producentów maszyn rolniczych,

– firmy z obszaru technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT),

– firmy z branży budowlanej.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy również firmy z innych branż, w tym zajmuj±ce się pośrednictwem w eksporcie oraz obsługą prawną handlu zagranicznego.

W seminarium – realizowanym w formie stacjonarnej – spodziewany jest udział zarówno prelegentów ze wskazanych jednostek krajowych jak i partnerów strony izraelskiej, w tym Federacji Izb Handlowych Izraela oraz kancelarii prawnych.

Rejestracji udziału można dokonać pod linkiem: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=LDhvXPcNZ02K7KEEMQQclb4kxVx0_fRAjB0ZqkpnF6pUODZLRDZPNjFJMU9aRDgwMjhEMEY3UE41Sy4u

 

Informacja wraz z agendą Seminarium dostępna jest na stronie Samorz±du Województwa Mazowieckiego:https://mazovia.pl/pl/bip/komunikaty/mazowieckie-seminarium-gospodarcze-eksportuj-do-izraela.html

Eksportuj do Izraela – Agenda seminarium – ogólna

Partnerzy

Facebook