IATI

Future Processing

Future Processing  – O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą IT, chętnie podejmującą ambitne wyzwania technologiczne.

Tworzymy wysokiej jakości innowacyjne rozwiązania dla klientów prowadzących działalność w różnych sektorach rynku na całym świecie. Specjalizujemy się w realizowaniu projektów z predefiniowanym zakresem i budżetem, które pozwalają naszym Klientom zyskać przewagę nad konkurencją.

Naszą firmę wyróżnia pasja, z jaką tworzymy oprogramowanie na zamówienie. By w pełni zrealizować oczekiwania naszych Klientów, wychodzimy poza proste określenie wymagań. Wykorzystujemy nasze doświadczenie, wiedzę techniczną, innowacyjność i kreatywność, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują oprogramowanie odpowiadające ich potrzebom.

Badania i rozwój

Inżynierowie w Future Processing chętnie podejmują ambitne wyzwania informatyczne, wymagające nie tylko wiedzy specjalistycznej, ale także znaczącego wkładu prac R&D.

Wierzymy, że dzięki nowoczesnym technologiom można zmieniać świat na lepsze. Obecnie rozpoczynamy pracę nad projektem, który ma znacząco poprawić diagnostykę i leczenie nowotworów. Wspólnie z partnerami projektu, będziemy tworzyć system, który ma zwiększyć skuteczność diagnostyczną obrazowania dynamicznego po wzmocnieniu kontrastowym poprzez ekstrakcję nowych i ulepszonych biomarkerów.

Projektujemy także rozwiązania usprawniające komunikację miejską, stworzyliśmy system inteligentnej analizy wideo, wykrywający niebezpieczne zachowania mieszkańców, np. wandalizm. Pracowaliśmy również nad prototypem oprogramowania oceniającego stan sieci wodociągowej i strat wody na danym obszarze.

Strona www www.future-processing.com
E-mail
Adres Head Office
Future Processing
Bojkowska 37A
44-100 Gliwice
+48 32 461 23 00
Telefon
Fax

Lokalizacja

Partnerzy

Facebook