IATI

SGS

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 1800 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 85 tysięcy pracowników.

SGS oferuje na całym świecie niezależne usługi, które mają pozytywny wpływ na życie ludzi. Działalność naszych międzynarodowych ekspertów pomaga działać w sposób bardziej wydajny i zrównoważony dzięki usprawnianiu procesów, poprawie jakości i wydajności, zmniejszaniu ryzyka, weryfikowaniu zgodności i przyspieszaniu wprowadzenia produktu na rynek.

Usługi SGS można podzielić na cztery kategorie:

Inspekcja: kompleksowy zakres najwyższej jakości usług kontroli i weryfikacji produktów pod względem jakościowym i ilościowym, na każdym etapie zaawansowania produkcji oraz w transporcie. Kontrolujemy produkty konsumenckie (np. odzież, zabawki, meble,  kosmetyki, sprzęt RTV i AGD), żywność, surowce, urządzenia przemysłowe, itp.

Analizy laboratoryjne: międzynarodowa sieć placówek badawczych, obsługiwana przez wykwalifikowany i doświadczony personel, pomaga ograniczyć ryzyko, skrócić czas wprowadzenia produktu na rynek oraz przeprowadzić kontrolę jakości, bezpieczeństwa i wydajności produktu w świetle obowiązujących przepisów prawnych oraz standardów bezpieczeństwa i higieny.

Certyfikacja: certyfikacja pozwala wykazać, że oferowane przez klienta produkty, procesy, systemy lub usługi spełniają krajowe i międzynarodowe normy, przepisy oraz standardy określone przez klienta

Weryfikacja: zapewniamy, że produkty i usługi spełniają globalne standardy i lokalne przepisy. Globalna obecność, połączona ze znajomością warunków lokalnych, niezrównanym doświadczeniem i fachową wiedzą, w każdej praktycznie dziedzinie, pozwala firmie SGS objąć cały łańcuch dostaw, od surowca po ostateczną konsumpcję.

Niezależnie od lokalizacji i branży, nasi klienci mogą zawsze liczyć na pomoc międzynarodowych ekspertów, którzy zapewniają specjalistyczne rozwiązania umożliwiające usprawnienie i ułatwienie działalności firmy oraz zwiększenie jej wydajności. Współpracujemy z klientami, oferując niezależne usługi, które pomagają ograniczyć ryzyko, usprawnić procesy i działać w bardziej zrównoważony sposób.

Strona www www.sgs.pl
E-mail
Adres ul. Bema 83
Warszawa, 01-233
Telefon
Fax

Lokalizacja

Partnerzy

Facebook