IATI

Dzień informacyjny dla obszaru nanotechnologii, zaawansowanych materiałów i biotechnologii

Szanowni Państwo,

W najbliższych tygodniach zostaną otwarte konkursy 2017 w ramach Programu Ramowego Horyzont 2020.
W obszarze nanotechnologii, zaawansowanych materiałów i biotechnologii zaproszenie do składania wniosków obejmie ponad 20 tematów z budżetem przekraczającym 250 milionów euro. Więcej informacji o konkursach H2020 można uzyskać na stronach programu: http://bit.ly/1XwOhcc .

W związku z powyższym Krajowy Punkt Kontaktowy PB UE wraz z Regionalnym Punktem Kontaktowym przy Politechnice Śląskiej, Uniwersytetem Śląskim oraz Śląskim Klastrem Nanotechnologii organizuje

Dzień informacyjny dla obszaru nanotechnologii, zaawansowanych materiałów i biotechnologii.

Wydarzenie odbędzie się w Katowicach w dniu 15 czerwca 2016r w budynku Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Bankowej 12.

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu oraz do rejestracji do dnia 10.06.2016 poprzez stronę: https://www.kpk.gov.pl/?event=dzien-informacyjny-z-obszaru-nanotechnologii-zaawansowanych-materialow-i-biotechnologii .

Dzień informacyjny jest organizowany w powiązaniu z konferencją INTERNANOPOLAND 2016 (http://www.internanopoland.com/ ), odbywającą się w dniach 14-15.06.2016.

W tym dniu istnieje też możliwość przedstawienia i skonsultowania swego pomysłu na projekt z ekspertami Krajowego Punktu Kontaktowego PB UE oraz Regionalnego Punktu Kontaktowego. Zapraszamy do przesyłania drogą mailową zgłoszeń zawierających krótki opis problemu do pani Małgorzaty Kapicy, malgorzata.kapica@kpk.gov.pl

Partnerzy

Facebook