IATI

II KONGRES INNOWACJI „PRZEMYSŁ 4.0 W PRAKTYCE” [ZMIANA TERMINU 14.03.19]

Konsorcjum IATI zaprasza na II KONGRES INNOWACJI „PRZEMYSŁ 4.0 W PRAKTYCE” współorganizowany przez Dolnośląski Klaster Motoryzacyjny. Wydarzenie odbędzie się na Politechnice Wrocławskiej 14 marca 2019 r.
Przedstawicieli firm zainteresowanych uczestnictwem w tym wydarzeniu informujemy, że wszystkie informacje dotyczące spotkania znajdują sie na stronie http://lsse.eu/ii-kongres-innowacji/strona-glowna/

Sz. Pan/Pani,
jak skuteczne zwiększyć przychody, wydajność i obniżyć koszty produkcji?
Zapraszamy na II Kongres Innowacji „Przemysł 4.0 w praktyce”, który odbędzie się 16.01.2019, w Auli Politechniki Wrocławskiej.
 Proszę zapoznać się z tematyką, zajmie to tylko minutę, a naprawdę warto.
WEJDŹ NA kongres.lsse.eu I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
II Kongres Innowacji „Przemysł 4.0 w praktyce” to więcej niż kolejne wydarzenie poświęcone pokazywaniu rozwiązań Przemysłu 4.0
Dzięki unikatowej formule nasi uczestnicy dowiedzą się jak finansować i przygotować firmę aby z sukcesem korzystać z rozwiązań i technologii Przemysłu 4.0, nawiązując przy tym wartościowe relacje biznesowe.
TYLKO TERAZ MIEJSCE NA KONGRESIE MOŻNA ZAREZERWOWAĆ W NAJNIŻEJ CENIE.
Prelegentami kongresu są eksperci i praktycy w danej dziedzinie, jak również top management najważniejszych uczestników rynku (prezesi zarządów, członkowie zarządów oraz dyrektorzy poszczególnych pionów) którzy dzielą się z swoimi doświadczeniami i wiedzą.
Przesyłamy również prezentację z uwzględnionymi pakietami sponsorskimi – to najskuteczniejszy sposób dotarcia do osób z branży.
 
PREZENTACJA SPONSORSKA II KONGRES INNOWACJI
Pozdrawiamy i do zobaczenia.

Partnerzy

Facebook