IATI

Information Event on hydrogen with and for Visegrad four countries. Searching for syngergies

Szanowni Państwo,

w imieniu Narodowego Biura Badań, Rozwoju i Innowacji na Węgrzech (NRDIO) oraz trzech pozostałych brukselskich biur łącznikowych krajów Grupy Wyszehradzkiej, tj. Czeskiego Biura Łącznikowego ds. Edukacji i Badań Naukowych (CZELO), Biura Promocji Nauki PAN w Brukseli (PolSCA) oraz Słowackiego Biura Łącznikowego ds. Badań i Rozwoju (SLORD) mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Information Event on hydrogen with and for Visegrad four contries. Searching for syngergies.

Wydarzenie jest organizowane w ramach trwającej węgierskiej prezydencji w Grupie Wyszehradzkiej i będzie miało miejsce online 8 lutego br. w godz. od 14.00 do 17.00.

Wydarzenie ma stanowić kamień milowy na drodze do jeszcze lepszej komunikacji i przyszłej współpracy między uczestnikami wydarzenia z Czech, Węgier, Polski i Słowacji. Jest otwarte dla szerokiego grona interesariuszy, dlatego zachęcamy Państwa do dystrybucji tego zaproszenia wśród Państwa sieci kontaktów.

Program spotkania jest dostępny TUTAJ.

Udział w spotkaniu wymaga rejestracji poprzez następujący FORMULARZ

 Rejestracja jest otwarta do 7 lutego do godz. 10.00. Link do spotkania zostanie rozesłany wśród zarejestrowanych uczestników na dzień przed wydarzeniem.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie Biura PolSCA. W razie gdyby chcieli Państwo przesłać to zaproszenie do swoich zagranicznych partnerów – do czego zachęcamy – to informacja o tym wydarzeniu jest dostępna w języku angielskim pod LINKIEM

Partnerzy

Facebook