IATI

innoSHARE’18 on the road: Meetups na AGH

W środę, 21.03.2018 roku odbędzie się kolejne wydarzenie z serii innoSHARE’18 on the road: Meetups organizowane przez Fundację Polska Innowacyjna. Start o godzinie 16:00 w Akademickim Centrum Materiałów i Nanotechnologii AGH, które mieści się na ulicy Kawiory 30 (Sala 1.02 A).

Podczas wydarzenia zostaną poruszone w formie paneli dyskusyjnych, wywiadów oraz krótkich prezentacji takie tematy jak:

  • Jak tworzyć startupy i spin-offy z nauki oraz badań?
  • Współpraca naukowiec-inwestor. Jak wspólnie komercjalizować i internacjonalizować projekty badawczo-rozwojowe?
  • Jak działa i czego poszukuje akcelerator InnVento PGNiG?
  • Finansowanie i wsparcie rozwoju startupów R&D, spin-offów i komercjalizacji badań.

W wydarzeniu udział może wziąć każdy (wstęp wolny). Wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie http://meetups.innoshare.pl/krakow/. Na stornie znajduje się również szczegółowy program spotkania.

W szczególności zapraszamy doktorantów, młodych naukowców, pracowników z działów badawczo-rozwojowych z MŚP, liderów opinii naukowej, startupy wysokich technologii z komponentem R&D oraz organizacje i instytucje otoczenia biznesu i innowacji, jednostki miejskie związane z rozwojem i planowaniem strategii współpracy biznesu z nauką lub nauki z biznesem.

 

Czym jest InnoSHARE’18 on the road: Meetups i do kogo jest kierowane?

Jest to cykl 15 wydarzeń w Polsce oraz 10 wystąpień za granicą, które dają ich uczestnikom możliwość spotkania ludzi, którzy stworzyli lub rozwijają firmy oparte na badaniach, nauce, nowych technologiach, skorzystania z wiedzy i doświadczeń zaproszonych ekspertów i praktyków oraz poznania przedstawicieli Fundacji Polska Innowacyjna i nawiązania współpracy.

Partnerzy

Facebook