IATI

IV MAŁOPOLSKI KONGRES ENERGETYCZNY „Innowacyjne i niskoemisyjne rozwiązania”

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli branży energetycznej, środowisk naukowych i biznesowych oraz samorządowców do udziału w IV Małopolskim Kongresie Energetycznym, który odbędzie się 4 listopada 2015 roku w Centrum Energetyki AGH w Krakowie. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmi: „Innowacyjne i niskoemisyjne rozwiązania”.

Organizatorami Kongresu są Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Centrum Energetyki AGH w Krakowie oraz konsorcjum IATI – Instytut Autostrada Technologii i Innowacji. Celem Kongresu jest wymiana pomysłów i rozwiązań umożliwiających szybszą i skuteczną realizację założeń polityki upowszechniania wiedzy dotyczącej kwestii energetyki, technologii oraz rozwiązań niskoemisyjnych, które wpisują się założenia Strategii Rozwoju Województwa Małopolskiego
2011-2020.

Liczymy, że prezentacja rozwiązań technologicznych, organizacyjnych oraz dobrych praktyk we wdrażaniu rozwiązań niskoemisyjnych będzie szczególnie  użyteczna dla tych gmin, które opracowały lub opracowują plany gospodarki niskoemisyjnej.

Podczas konferencji bezpłatnie udostępnione zostaną stoiska wystawowe – zapraszamy do prezentacji swoich rozwiązań technologicznych, produktów, publikacji czy ofert szkoleniowych. Przewidujemy ich zwiedzanie zarówno w trakcie przerwy kawowej jak i po lunchu, wraz ze zwiedzaniem Centrum Energetyki AGH. W celu zgłoszenia stoiska prosimy o kontakt z p. Arkadiuszem Jesionkiem, Dyrektorem Administracyjnym Centrum Energetyki (te. 691 620 066; e-mail: arkadiusz.jesionek@agh.edu.pl).

Udział w kongresie jest bezpłatny.

Program kongresu do pobrania  tutaj.
pdf-icon
Formularz rejestracyjny:

Ładowanie…

Partnerzy

Facebook