IATI

Konferencja “Benefits and challenges of participation in co-funded partnerships with a thematic focus on Cluster 6: Food, Bioeconomy, Natural Resources, Agriculture and Environment”, 13 czerwca

Szanowni Państwo,

w imieniu Biura Promocji Nauki PolSCA PAN w Brukseli mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowej konferencji pt. “Benefits and challenges of participation in co-funded partnerships with a thematic focus on Cluster 6: Food, Bioeconomy, Natural Resources, Agriculture and Environment”.

Wydarzenie odbędzie się 13 czerwca w godzinach od 10.00 do 14.00 w Brukseli, ale będzie je można śledzić również za pośrednictwem transmisji online. Językiem konferencji będzie język angielski.


Wydarzenie współorganizowane jest przez biura łącznikowe ds. badań i innowacji w ramach formatu V4: Czeskie Biuro Łącznikowe ds. Edukacji i Nauki (CZELO), Narodowe Biuro Badań, Rozwoju i Innowacji na Węgrzech (NRDIO), Biuro Promocji Nauki (PolSCA) PAN w Brukseli oraz Słowackie Biuro Łącznikowe ds. Badań i Rozwoju (SLORD).

Udział wydarzeniu wymaga rejestracji za pośrednictwem formularza

Szczegóły znajdują się w mailu poniżej oraz na naszej STRONIE 

PROGRAM

Partnerzy

Facebook