IATI

Konferencja Programowa Narodowego Kongresu Nauki na Politechnice Wrocławskiej

8 i 9 grudnia 2016 r. na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się Konferencja Programowa Narodowego Kongresu Nauki p.n. „Współpraca nauki z gospodarką i administracją dla rozwoju innowacyjności”. Będzie to trzecie (z dziewięciu zaplanowanych) spotkanie programowe Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, poprzedzające Narodowy Kongres Nauki w 2017 roku.

W szczególności, w drugim dniu Konferencji zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w panelu dyskusyjnym pt. „Rola Sieci Współpracy i ich Centrów Kompetencji na rzecz innowacji” – Jak integracja kompetencji środowisk naukowych, przemysłowych i biznesowych wspomaga innowacyjność w Polsce? Będzie to otwarte posiedzenie Rady Naukowo-Przemysłowej IATI. Moderatorem panelu będzie dr inż. Waldemar Grzebyk, Dyrektor Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej, Koordynator IATI.

Spotkanie na Politechnice Wrocławskiej ma pomóc w uzyskaniu przejrzystego obrazu kondycji nauki i gospodarki w zakresie partnerstwa, kreowania innowacji, wdrażania nowych rozwiązań i komercjalizacji odkryć naukowych. Uczestnicy wydarzenia skupią się przede wszystkim na ocenie obecnego systemu wsparcia publicznego współpracy nauki z gospodarką, w tym kwestii funduszy z Unii Europejskiej.

Aby wziąć udział w Konferencji należy zarejestrować się na stronie: http://www.nauka.gov.pl/wspolpraca-nauki-z-gospodarka-i-administracja-dla-rozwoju-innowacyjnosci

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Narodowego Kongresu Nauki

Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w Konferencji.

Partnerzy

Facebook