IATI

Kongres Impact’16 fintech/insurtech – Wrocław 7-8 grudnia.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Kongresie Impact’16 fintech/insurtech.

500 uczestników, 100 speakerów z kraju i zagranicy oraz 250 spotkań startupów z korporacjami – tak w największym skrócie zapowiada się impact’16 fintech/insurtech, który odbędzie się we Wrocławiu 7-8 grudnia. Kongres, w którym wezmą udział liderzy branży finansowej i ubezpieczeniowej, będzie skupiał się na zagadnieniach związanych z nowymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami. Wśród poruszonych tematów znajdą się m.in.: nowe regulacje rynku finansowego, blockchain i kryptowaluty, cyberbezpieczeństwo, zarządzania informacją, nowe modele płatności, czy edukacja w sektorze bankowym.

W wydarzeniu potwierdzili udział przedstawiciele najbardziej innowacyjnych firm branży fintech – m.in. Sebastian Siemiątkowski, założyciel Klarny, Ricky Knox, twórca internetowego Tandem Banku oraz Alexander Graubner-Mueller, założyciel Kreditech. Podczas kongresu będzie można posłuchać też uznanych ekspertów z Polski i krajów Grupy Wyszehradzkiej m.in. Wojciecha Sobieraja z Alior Banku, Brunona Bartkiewicza z ING, Cezarego Stypułkowskiego z mBanku, Bartosza Ciołkowskiego z MasterCard, Michała Krupińskiego z PZU oraz wielu praktyków, którzy tworzą rynek finansowy i ubezpieczeniowy w grupie V4.

Wśród speakerów nie zabraknie także przedstawicieli administracji publicznej, instytucji regulacyjnych oraz środowiska akademickiego – na kongresie pojawia się m.in. Premierzy: Mateusz Morawiecki i Jarosław Gowin, Minister Anna Streżyńska oraz Minister Jadwiga Emilewicz.

Udział przedstawicieli startupów, organizacji pozarządowych, mediów, nauki i administracji publicznej jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz rejestracja dostępne są na stronie www.impactcee.com

Partnerzy

Facebook