IATI

ScienceCon 2022

Szanowni Państwo, 

18 maja 2022 roku w Collegium Novum, na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie odbędzie się pierwsza edycji międzynarodowej konferencji ScienceCon 2022.  

Wydarzenie będzie połączone z Galą wręczenia nagród dla uczelni z Polski sklasyfikowanych w tegorocznej edycji THE Impact Rankings 2022. Organizatorami ScienceCon 2022 są PCG Academia, Times Higher Education i globalne wydawnictwo Elsevier.  

Korzyści z uczestnictwa: 

Konferencja ScienceCon jest skierowana do osób zarządzających nauką i zrównoważonym rozwojem w szkołach wyższych, w tym do władz rektorskich, dyrektorów funkcyjnych i menedżerów. Korzyści wynikające z uczestnictwa w naszym wydarzeniu to: 

  • Pierwsze, statystyczne podsumowanie procesu ewaluacji działalności naukowej za lata 2017-2021 zaprezentowane przez Ośrodek Przetwarzania Informacji (OPI). 
  • Znakomite grono prelegentów i prelegentek z Polski i zza granicy w tym prof. Lauritz Holm-Nielsen (Uniwersytet w Aarhaus), Phil Baty (Times Higher Education), prof. Arkadiusz Mężyk (KRASP) i prowadzący wydarzenie prof. Łukasz Sułkowski (PCG). 
  • Dyskusja na temat nowoczesnych rozwiązań IT do zarządzania nauką i do budowania międzynarodowej reputacji uczelni tj. Sciencecloud, Pure, DSpace 7 czy DSpace 7 CRIS.  
  • Pierwsza w historii Polski Gala wręczenia nagród THE Impact Rankings 2022, rankingu szkół wyższych opartym o cele zrównoważonego rozwoju ONZ (SDGs). 

Rejestracja: 

Udział w konferencji ScienceCon jest bezpłatny, ale ograniczony do 200 uczestników potwierdzonych przez Organizatora. Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza internetowego na stronie www.sciencecon.pl oraz do kontaktu z Biurem Projektu w razie pytań. Telefon: +48 669 917 029 , adres e-maill: info@pcgacademia.pl.

Partnerzy

Facebook