IATI

Warsztaty „Biopolymers and biomaterials for packaging and goods”

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na warsztaty organizowane w ramach programu Horyzont 2020 SuperBIO, prezentowanego na kwietniowym IATI Monday Business Meeting Biotechnologie. Więcej informacji o projekcie oraz warsztatach znajdą Państwo w załącznikach.

Polska Platforma Technologiczna Biogospodarki serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach pt. „Biopolymers and biomaterials for packaging and goods”, które odbędą się w Łodzi w dniu 12 października 2017r. Warsztaty organizowane są w ramach projektu H2020-INNOSUP-2015-1: SUPERBIO (SUpport and PartnERship for the development of multiple sustainable and market ready value chains in the BIObased economy; http://www.h2020-superbio.eu), którego Polska Platforma Technologiczna Biogospodarki jest partnerem.

Miejsce warsztatów: Politechnika Łódzka, Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE, budynek A16; Aula), ul. Żwirki 36, Łódź
Polska Platforma Technologiczna Biogospodarki serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach pt. „Biopolymers and biomaterials for packaging and goods”, które odbędą się w Łodzi w dniu 12 października 2017r. Warsztaty organizowane są w ramach projektu H2020-INNOSUP-2015-1: SUPERBIO (SUpport and PartnERship for the development of multiple sustainable and market ready value chains in the BIObased economy; http://www.h2020-superbio.eu), którego Polska Platforma Technologiczna Biogospodarki jest partnerem.

Miejsce warsztatów: Politechnika Łódzka, Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE, budynek A16; Aula), ul. Żwirki 36, Łódź

W pierwszej części warsztatów zostaną zaprezentowane informacje o projekcie SuperBIO (http://www.h2020-superbio.eu/) i możliwościach uzyskania przez małe i średnie przedsiębiorstwa wsparcia finansowego w ramach projektu.

Druga część warsztatów będzie poświęcona zagadnieniom merytorycznym związanym z wykorzystaniem biomateriałów i biopolimerów w praktyce produkcyjnej.

W trakcie trwania warsztatów będzie możliwość bezpośrednich spotkań z przedstawicielami jednostek wchodzących w skład konsorcjum z Belgii, Niemiec i Polski, co umożliwi uzyskanie dodatkowych informacji i rozwianie wątpliwości związanych z aplikowaniem o dofinansowanie w ramach projektu SuperBIO.

Warsztaty będą odbywały się w języku polskim i angielskim – zapewniamy tłumaczy.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zgłaszanie udziału w warsztatach odbywa się elektronicznie: http://www.h2020-superbio.eu/news-events/2017/10/11/superbio-workshop-biopolymers-and-biomaterials-for-packaging-and-goods

W załączeniu krótka informacja o warsztatach i wstępny program, a także informacje dotyczące realizacji projektu.

Osoby do kontaktu w sprawie projektu i warsztatów:
dr inż. Katarzyna Struszczyk-Świta, email:katarzyna.struszczyk@p.lodz.pl
mgr inż. Ewa Gromek, email: ewa.gromek@p.lodz.pl

pdf-icon THEMATIC WORKSHOP “Biopolymers and biomaterials for packaging and goods”

pdf-icon SuperBIO Press Release, August 24, 2017

pdf-icon SuperBIO informacja PL

pdf-icon  SuperBIO Guidance document for application

pdf-icon SuperBIO THEMATIC WORKSHOP

Microsoft-Word-2013-iconSuperBIO Application Document

Partnerzy

Facebook