IATI

Webinarium „Fotowoltaika, biogazownictwo i biorafinerie jako element transformacji cyrkularnej”, 25.02.2021 o godz. 12:30

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium organizowanym przez Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju INNOWO, Instytutu Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN, Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, Główny Urząd Statystyczny oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. 

„Fotowoltaika, biogazownictwo i biorafinerie jako element transformacji cyrkularnej”, które odbędzie się 25 lutego w godzinach 12:30-14:30.

Prosimy o rejestrację pod linkiem: REJESTRACJA

Panel wchodzi w skład serii trzech webinariów z cyklu pt. „Gospodarka o obiegu zamkniętym w branży energetycznej – strategie, praktyki i zasady monitorowania”. Podczas webinariów odbędzie się dyskusja nad planowanymi do wdrożenia przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii wskaźnikami oceniania postępów w zakresie transformacji w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym dla Państwa branży.

Webinarium jest wydarzeniem przeznaczonym głównie dla przedstawicieli sektora energetycznego. Wydarzenie odbędzie się na platformie Zoom.

Partnerzy

Facebook