IATI

XIII spotkanie IATI Monday Business Meeting (IATI MBM) – Projekt SYMBI

Serdecznie zapraszamy na XIII spotkanie IATI Monday Business Meeting (IATI MBM) dot. Projektu SYMBI organizowane we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, które odbędzie się w dniu 5 marca 2018 roku w Muzeum Armii Krajowej przy ul. Wita Stwosza 12 w Krakowie w godzinach 12.00 – 16.00. Tematem spotkania będą bariery w dążeniu do symbiozy przemysłowej.

Celem spotkania konsultacyjnego w formule warsztatów jest zgromadzenie komentarzy/sugestii z Państwa strony dotyczących opracowanych w ramach projektu następujących dokumentów:

  •     Analiza porównawcza polityk krajowych i regionalnych w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym i symbiozy przemysłowej;
  •     Potencjał inwestycyjny w symbiozę przemysłową;
  •     Dobre praktyki w zakresie wymiany odpadów, energii i produktów ubocznych;
  •     Zielone zamówienia publiczne jako bodziec dla rozwoju symbiozy przemysłowej.

Konsultacje tych dokumentów postaramy się przeprowadzić w szerszym gronie, ale Państwa w szczególności  prosimy o włączenie się w ten proces, i w tym celu zapoznanie się z ww. dokumentami, których streszczenie w języku polskim znajdą Państwo w załączniku. Oryginalne wersje dokumentów znajdują się na stronie projektu SYMBI: https://www.interregeurope.eu/symbi/library/

Zwracamy się również z prośbą o uzupełnienie przed spotkaniem ankiety on-line dostępnej pod adresem: https://form.jotformeu.com/80152616410344 oraz o potwierdzenie obecności w spotkaniach do dnia 23 lutego br. na adres Michal.Preisner@umwm.pl lub telefonicznie na nr: 12 299 07 59.

Państwa uwagi zostaną wykorzystane podczas modyfikacji polityk publicznych w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym i symbiozy przemysłowej.

Szczegółowy program spotkań zostanie przesłany w najbliższym terminie.

SYMBI_Spotkanie konsultacyjne

Partnerzy

Facebook