IATI

Zbuduj swój start-up

„Zbuduj swój start-up” to nowe przedsięwzięcie INNOAGH służące dostarczeniu wybranym uczestnikom wiedzy i kompetencji menedżerskich pozwalających tworzyć oraz rozwijać nowe innowacyjne przedsięwzięcie biznesowe – zbudować własny start-up technologiczny!

Uznani trenerzy przekażą wybranym zespołom wiedzę o zasadach i uwarunkowaniach niezbędnych do utworzenia akademickich spółek oraz zakończonego sukcesem wprowadzenia ich oferty (produktów, usług) na rynek, a także pozyskania partnerów i finansowania tego procesu.

Zachęcamy do uczestnictwa w Warsztatach PRIMER – już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy na www.innoagh.pl   Proces naboru potencjalnych uczestników trwa do 18 marca 2018 r.

To co wyróżnia warsztaty:  warsztaty będą prowadzone w formule case studies, w oparciu o pomysły osób/zespołów uczestniczących. Każdy z uczestników uzyska profesjonalną wiedzę i doradztwo w odniesieniu do JEGO przedsięwzięcia. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne.

Dla kogo: pracownicy, doktoranci oraz studenci  – posiadający jakieś ciekawe rozwiązanie – niezależnie od etapu dojrzałości rozwiązania i zaawansowania prac nad nim.

Czas który trzeba poświęcić: warsztaty to 8 weekendowych spotkań (7-8 kwietnia; 21-22 kwietnia; 12-13 maja; 26-27 maja). Spotkania w godzinach: 10.00 – 15.30 (+ dla zainteresowanych dodatkowe konsultacje).

Ważne:  uczestnictwo w warsztatach nie nakłada na uczestnika żadnych zobowiązań w stosunku do organizatorów odnośnie dalszej współpracy.

Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji na www.innoagh.pl

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Partnerzy

Facebook